
НУШ. Мистецтво 3 клас . Робочий зошит-альбом: Мої перші творчі кроки (Калініченко)
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-983-130-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник «НУШ. Мистецтво 3 клас . Робочий зошит-альбом: Мої перші творчі кроки (Калініченко)» схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ. Зошит містить поурочні розробки, інструкції, шаблони. Зміст завдань налаштований на інтереси і потреби учнів, доцільно встановлює зв’язки з іншими освітніми галузями, відтворює шкільний, природний, народний і державний календарі, місцеві традиції та звичаї.
Посібник призначений для учнів 3 класу, вчителів початкової школи та небайдужих батьків.
НУШ. Мистецтво 3 клас . Робочий зошит-альбом: Мої перші творчі кроки (Калініченко) видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-130-9 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Калініченко О.В |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Посібник «НУШ. Мистецтво 3 клас . Робочий зошит-альбом: Мої перші творчі кроки (Калініченко)» схвалено для використання |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


