
НУШ. Тренажер з української мови 3 клас
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-656-697-7
- +380 (66) 292-54-64
Навчальний посібник «НУШ. Тренажер з української мови 3 клас» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від теми, складності її опанування учнями та обсягу навчального матеріалу для закріплення. Систематизований матеріал з курсу української мови надасть вчителеві можливість поглибити знання учнів, закріпити їхні практичні уміння та навички під час опрацювання вправ різних типів.
Посібник призначений для учнів 3 класу, вчителів початкової школи та небайдужих батьків.
НУШ. Тренажер з української мови 3 клас видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-697-7 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Айзацька Н.І |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Навчальний посібник «НУШ. Тренажер з української мови 3 клас» укладено відповідно до оновленої програми з української мо |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


