
НУШ. Атлас iз картами і завданнями. Я досліджую світ 3 клас
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170962454
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У посібнику "НУШ. Атлас iз картами і завданнями. Я досліджую світ 3 клас" подано тестові завдання, зміст яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам.
Для учнів та вчителів 3-го класу.
Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом.
ЗМIСТ:
Україна - європейська держава
Права людини
Природні багатсва України
Нежива і жива природа
Рослини і тварини України
Рослини і тварини Червоної книги України
Національні парки та заповідники України
Рослини Червоної книги України
Світ неживої природи
Зміна дня і ночі Пори року
НУШ. Атлас iз картами і завданнями. Я досліджую світ 3 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170962454 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Контурная карта / атлас |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | У посібнику "НУШ. Атлас iз картами і завданнями. Я досліджую світ 3 клас" подано тестові завдання, зміст яких відповідає |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


