
НУШ Навчальний зошит Ранок Математика 3 клас Частина 4 до підручника Скворцової
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170965769
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Навчальний зошит. Математика 3 клас Частина 4 до підручника Скворцової.
Посібник складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і є складовою навчально-методичного комплексу з математики для 3 класу авторів С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко.
До комплексу входять: навчальний зошит у 4 частинах із додатком «Працюю самостійно» для самостійної роботи учнів, посібник «Моніторинг навчальних досягнень», збірник завдань для формувального оцінювання, розробки уроків.
Видання складається із чотирьох частин, кожна з яких містить тексти правил; зразки міркувань; завдання на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та ї ї розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Навчальний матеріал поданий з урахуванням психологічних особливостей сучасних третьокласників.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів
НУШ Навчальний зошит Ранок Математика 3 клас Частина 4 до підручника Скворцової видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170965769 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Скворцова С. О., Онопрієнко О. В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Навчальний зошит. Математика 3 клас Частина 4 до підручника Скворцової.Посібник складений відповідно до Типової осві |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 125 ₴


