
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника Вашуленка
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170965813
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Робочий зошит. Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника М. Вашуленка, Н. Васильківської, С. Дубовик
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 3 клас».
Матеріал посібника спрямований на вдосконалення та закріплення знань і вмінь здобувачів освіти. Зошит містить різнорівневі завдання, вправи для роботи в парі, мовні ігри, загадки тощо. На сторінках посібника-розміщено QR-коди, за допомогою яких можна швидко перейти до додаткового матеріалу у вигляді презентацій, схем, таблиць.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника Вашуленка видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170965813 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Воскресенська Н.О |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника М. Вашуленка, Н. Васильківської, С |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


