
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 3 клас до підручника Мітчелла
140 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177048700
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Англійська мова 3 клас до підручника Г. К. Мітчелла.
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» Г. К. Мітчелла і призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів.
Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України, враховує принципи концепції Нової української школи.
- Для учнів 3-х класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 3 клас до підручника Мітчелла видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177048700 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 88 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лана Грейс |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Англійська мова 3 клас до підручника Г. К. Мітчелла.Робочий зошит укладений до підручника «Англійська |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴


