
НУШ Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 3 клас Частина 1 до підручника Бібік
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170966124
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ 3 клас Частина 1 до підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук.
Зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 1 підручника «Я досліджую світ» для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук).
Посібник містить вправи дослідницького характеру, творчі завдання на міжпредметній основі, логічні вправи, завдання компетентнісного характеру, елементарні тестові завдання.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 3 клас Частина 1 до підручника Бібік видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966124 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н. М., Бондарчук Г. П |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ 3 клас Частина 1 до підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук.Зошит складено відповідно до Т |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 199х259 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


