
НУШ Робочий зошит Ранок Німецька мова 3 клас до підручника Deutsch lernen ist super
175 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170964847
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Німецька мова 3 клас до підручника Deutsch lernen ist super!
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здійснювати іншомовне спілкування на елементарному рівні.
- Для учнів 3-х класів закладів загальної середньої освіти й вчителів німецької мови.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170964847 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Немецкий |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сотникова С. І., Гоголєва Г. В |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Німецька мова 3 клас до підручника Deutsch lernen ist super!Зошит містить різноманітні й цікаві завда |
| Серія | Нова українська школа |
| Мова | українська, німецька |
| Вікова група | 3 клас |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴










