
НУШ Дидакта Зошит-альбом Ранок Мистецтво 3 клас до підручника Масол
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170965844
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Зошит-альбом. Мистецтво 3 клас до підручника Масол.
Зошит-альбом до підручника Людмили Масол, Олени Гайдамаки, Оксани Колотило є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 3 клас». Він містить різнорівневі завдання, вправи, які спрямовані на розвиток творчого потенціалу третьокласників, самостійного критичного мислення, ціннісних орієнтацій, формування спектра життєвих компетентностей, адекватних соціокультурним реаліям.
- Призначений для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170965844 |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Воронкевич В.О. Воронкевич В.А |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 105х160 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Зошит-альбом. Мистецтво 3 клас до підручника Масол.Зошит-альбом до підручника Людмили Масол, Олени Гайдамаки |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴





