
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 3 клас до підручника Start Up
150 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170966179
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Англійська мова 3 клас до підручника Г. К. Start Up!
Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здійснювати іншомовне спілкування на елементарному рівні.
- Для учнів 3-х класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 3 клас до підручника Start Up! видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 96 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 9786170966179 |
| Состояние | Новое |
| Вид переплета | Мягкий |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Павліченко О. М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Англійська мова 3 клас до підручника Г. К. Start Up!Зошит містить різноманітні цікаві завдання і приз |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴






