
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника Морзе
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170966346
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Робочий зошит. Я досліджую світ Інформатика 3 клас до інтегрованого курсу за підручником Н. Морзе, О. Барни.
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та з урахуванням концепції підручника «Я досліджую світ» («Інформатика. Дизайн та технології») для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори Наталія Морзе, Ольга Барна).
Пропоновані завдання спрямовані на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток алгоритмічного й логічного мислення та творчих здібностей.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, учителів інформатики.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника Морзе видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966346 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бєлова Л. П |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Я досліджую світ Інформатика 3 клас до інтегрованого курсу за підручником Н. Морзе, О. Барни |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


