
НУШ Робочий зошит Ранок Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника Корнієнко
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170966223
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника М. Корнієнко, С. Крамаровської, І. Зарецької.
Зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька). Видання є складовою навчальнометодичного комплекту, який створено на базі підручника.
Зошит містить вправи, що надають можливість закріпити отримані знання, здійснити підготовку до виконання практичного завдання, розвинути логічне мислення, а також провести інтелектуальну розминку на початку уроку, фізкультхвилинку всередині уроку та рефлексію наприкінці уроку.
Матеріал посібника поданий у цікавій та доступній формі з урахуванням вікових особливостей учнів.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, учителів інформатики.
НУШ Робочий зошит Ранок Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника Корнієнко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966223 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ Інформатика 3 клас до підручника М. Корнієнко, С. Крамаровської, І. Зарецької.Зошит |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 201х257 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 110 ₴


