
НУШ Діагностичні тест-картки Генеза Я досліджую світ 3 клас Гілберг
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789661111263
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні тест-картки. Я досліджую світ 3 клас Гілберг.
Посібник укладено відповідно до змістового наповнення освітніх галузей інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для діагностики та моніторингу рівня очікуваних результатів навчання здобувачів освіти у 3 класі відповідно до Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом О.Я. Савченко та розробленій під керівництвом Р.Б. Шияна, в системі формувального оцінювання.
Є складовою навчально-методичного комплекту з інтегрованого курсу, до якого входять: підручник (у 2-х частинах), зошити (у 2-х частинах), альбом з технологічної освітньої галузі, діагностичні тест-картки, електронний додаток (на сайті видавництва).
- Для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, методистів.
НУШ Діагностичні тест-картки Генеза Я досліджую світ 3 клас Гілберг видавництва Генеза можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Издательство Генеза |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789661111263 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Т. Гільберг, С. Тарнавська |
| Видавництво | Генеза |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні тест-картки. Я досліджую світ 3 клас Гілберг.Посібник укладено відповідно до змістового наповнення осві |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Діагностичні картки |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


