
НУШ Робочий зошит Ранок Фінансова грамотність 3 клас
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170973719
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит Фінансова грамотність 3 клас. Ранок.
Використання робочого зошита "Фінансова грамотність" 3 клас є невід'ємною частиною організації освітнього процесу з курсу "Я досліджую світ".
За допомогою зошита здобувачі освіти навчаться рахувати та економно витрачати гроші, складати бюджет, розумно використовувати побутові речі, заощаджувати природні ресурси, бути свідомими споживачами та піклуватися про довкілля.
НУШ Робочий зошит Ранок Фінансова грамотність 3 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170973719 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гусельніков И.А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит Фінансова грамотність 3 клас. Ранок.Використання робочого зошита "Фінансова грамотність" 3 клас є неві |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 164х211 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


