
НУШ. Альбом-посібник Маленький трудівничок. Дизайн і технології 3 клас
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660736085
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В альбомі-посібнику "НУШ. Альбом-посібник Маленький трудівничок. Дизайн і технології 3 клас" запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 3 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.
Для учнів третього класу, учителів початкових класів, батьків.
НУШ. Альбом-посібник Маленький трудівничок. Дизайн і технології 3 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660736085 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Роговська Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | В альбомі-посібнику "НУШ. Альбом-посібник Маленький трудівничок. Дизайн і технології 3 клас" запропоновано творчі завдан |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


