
НУШ Робочий зошит Богдан Я досліджую світ 3 клас Частина 1 до підручника Будна
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789661062169
- +380 (66) 292-54-64
Я досліджую світ. 3 клас. Робочий зошит: у 2-х ч. Частина 1. (до підручника Н.О. Будна та ін.) НУШ
Пропонований зошит укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, та підручника «Я досліджую світ. 3 клас» (авт. Будна Н.О., Гладюк Т.В., Заб роцька С.Г., Шост Н.Б., Лисобей Л.В.).
Посібник містить різноманітні вправи, досліди, завдання проблемного та пошукового характеру як для індивідуальної, так і для групової роботи з третьокласниками. Цікавим доповненням є кольорова вкладка з наліпками для виконання окремих завдань в обох частинах посібника, а також календар спостережень.
- Для учнів 3-го класу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Богдан |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-10-6216-9 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Будна Н.О; Заброцька С.Г; Шост Н.Б; Гладюк Т.В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Видавництво | Богдан |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | Я досліджую світ. 3 клас. Робочий зошит: у 2-х ч. Частина 1. (до підручника Н.О. Будна та ін.) НУШПропонований зошит укл |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


