
НУШ Зошит Грамота з розвитку усного та писемного мовлення 3 клас
105 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663498195
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Зошит з розвитку усного та писемного мовлення 3 клас.
Зошит належить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова та читання. 3 клас» (у 2-х частинах): Частина 1: Українська мова (автор Мар’яна Захарійчук) і містить навчально-розвивальний матеріал, спрямований на розвиток у дітей зв’язного мовлення (усного та писемного), уяви, образного та креативного мислення; формування мовленнєво-творчих здібностей, пізнавального інтересу до рідного слова.
НУШ Зошит Грамота з розвитку усного та писемного мовлення 3 клас видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663498195 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Захарійчук М.Д |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Грамота |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ Зошит з розвитку усного та писемного мовлення 3 клас.Зошит належить до навчально-методичного комплекту до підручника |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴


