
НУШ Зошит з української мови Грамота Мої навчальні досягнення 3 клас
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663498188
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Зошит з української мови. Мої навчальні досягнення 3 клас.
Зошит належить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова та читання. 3 клас (у 2-х частинах): Частина 1: Українська мова (авторка Мар’яна Захарійчук).
У виданні вміщено завдання в тестовій формі та тексти для списування, призначені для перевірки навчальних досягнень учнів на кожному з етапів процесу навчання, для вчасного виявлення проблем і запобігання їхньому накопиченню.
НУШ Зошит з української мови Грамота Мої навчальні досягнення 3 клас видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663498188 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Захарійчук М.Д |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Зошит з української мови. Мої навчальні досягнення 3 клас.Зошит належить до навчально-методичного комплекту до підру |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


