
НУШ Робочий зошит Грамота Я досліджую світ 3 клас
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663498218
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ 3 клас.
Навчальний посібник відповідає концепції Нової української школи та Державному стандарту початкової освіти. Зошит створено до підручника «Я досліджую світ. 3 клас»: Частина 1 (автор І. Андрусенко) за Типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко.
У зошиті поєднано природничу, громадянську, здоров’я збережувальну, соціальну й історичну освітні галузі. Інтегрований підхід передбачає внутрішньопредметні та міжпредметні зв’язки, сприятиме формуванню ключових і предметних компетентностей.
НУШ Робочий зошит Грамота Я досліджую світ 3 клас видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663498218 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шумейко Ю. М |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Я досліджую світ 3 клас.Навчальний посібник відповідає концепції Нової української школи та Державном |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


