
Навчальні міні-плакати: Я у світі 3 клас
14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846638
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Видання "Навчальні міні-плакати: Я у світі 3 клас" охоплює базовий матеріал 3 класу з предмету «Я у світі» і відповідає вимогам освітньої програми МОН України, яка реалізує галузь «Суспільствознавство». Книжка містить яскраві та змістовні матеріали, які представлено в зрозумілій візуалізованій формі. Видання стане чудовими помічником для учнів 1–4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
Навчальні міні-плакати: Я у світі 3 клас видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846638 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 7+ |
| Краткое описание | Видання "Навчальні міні-плакати: Я у світі 3 клас" охоплює базовий матеріал 3 класу з предмету «Я у світі» і відповідає |
| Тип | Міні-плакати для школярів |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23*11 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 14 ₴


