
НУШ Альбом-посібник Підручники і посібники Чарівний пензлик 3 клас (універсальний)
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660736917
- +380 (66) 292-54-64
В посібнику "НУШ Альбом-посібник Підручники і посібники Чарівний пензлик 3 клас (універсальний)" запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України під керівництвом О. Савченко, Р. Шияна та підручника Калініченко О. В. Мистецтво: підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти /О. В. Калініченко, Л. С. Аристова — Київ: Видавничий дім «Освіта», 2020 і спрямовані на розвиток універсальних особистісних якостей та сенсорних здібностей учнів.
Для учнів третього класу, учителів початкових класів, учителів образотворчого мистецтва, батьків.
НУШ Альбом-посібник Підручники і посібники Чарівний пензлик 3 клас (універсальний) видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660736917 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Копитіна Н., Бровченко А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | В посібнику "НУШ Альбом-посібник Підручники і посібники Чарівний пензлик 3 клас (універсальний)" запропоновано репродукт |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 125 ₴


