
НУШ Перевір свої досягнення Торсинг Тематичні роботи на кожного тижня 1 частина 3 клас
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669397850
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Перевір свої досягнення Торсинг Тематичні роботи на кожного тижня 1 частина 3 клас.
Посібники серії «Перевір себе» містять діагностичні роботи в двох рівноцінних варіантах для спостереження за процесом сприйняття і розуміння учнями навчального матеріалу
і проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу з предметів «Я досліджую світ», «Українська мова і читання», «Математика». Посібник містить також завдання для підсумкової контрольної роботи в кінці навчального року. Зміст посібника «Перевір свої досягнення 3 клас. I і II частина »складені відповідно до Державного стандарту початкової освіти і типових освітніх програм початкової школи.
НУШ Перевір свої досягнення Торсинг Тематичні роботи на кожного тижня 1 частина 3 клас видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397850 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 40 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ротфорт Д.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Перевір свої досягнення Торсинг Тематичні роботи на кожного тижня 1 частина 3 клас.Посібники серії «Перевір себе» мі |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


