
Математика Основа Цікаві завдання 3 клас
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170039613
- +380 (66) 292-54-64
Матеріали зошита дібрані за програмою Нової української школи. Виконуючи завдання дитина відпрацьовуватиме знання, здобуті у школі, а також надолужуватиме ті навички, які вона з певної причини не встигла опанувати.
Зошит стане у пригоді для занять у школі, як додатковий тренажер на уроках та в позаурочний час.
У зошиті більше 90 різноманітних завдань, які супроводжують ілюстрації. Зошит великого зручного формату (А4).
Крім того зошит корисний для самостійних занять удома, та допоможе батькам організувати цікаве дозвілля для дитини з користю для її інтелектуального розвитку.
Також у серії: «Математика 1 клас», «Математика 2 клас», «Українська мова 1 клас», «Українська мова 2 клас», «Українська мова 3 клас».
Математика Основа Цікаві завдання 3 клас видавництва Основа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170039613 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Юрченко Н.Ф |
| Видавництво | Основа |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Матеріали зошита дібрані за програмою Нової української школи. Виконуючи завдання дитина відпрацьовуватиме знання, здобу |
| Серия | Веселий тренажер |
| Тип | репетитор-пособие |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*280 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 120 ₴


