
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника Сапун
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660737419
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Українська мова та читання. Робочий зошит. 3 клас. Частина 1 (до підручника Г. Сапун)
Зошит, укладений до підручника Сапун Г. Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах Частина 1 / Г. Сапун. - Тернопіль: "Підручники та посібники", 2020, допоможе вдосконалити та закріпити знання і вміння учнів. Зошит містить різнорівневі завдання, вправи, мовні ігри, загадки.
- Для учнів та вчителів 3 класу, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручника Сапун видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 56 |
| Год издания | 2020 |
| Вес | 65 г |
| ISBN | 9789660737419 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Кравцова Н., Придаток О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ. Українська мова та читання. Робочий зошит. 3 клас. Частина 1 (до підручника Г. Сапун) Зошит, укладений до пі |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


