
НУШ Альбом-посібник Пiдручники i посiбники Умійко Дизайн і технології 3 клас
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660737563
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Умійко. Альбом-посібник з дизайну і технології. 3 клас.
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій в 3 класі, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України (за редакцією О. Савченко) та підручника «Я досліджую світ. 3 клас» (Н. Бібік та ін.) та спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.
- Для учнів 3 класу, учителів початкових класів, батьків.
НУШ Альбом-посібник Пiдручники i посiбники Умійко Дизайн і технології 3 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737563 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Головата О., Кононюк А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Умійко. Альбом-посібник з дизайну і технології. 3 клас. В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


