
НУШ Бліцдіагностика Пiдручники i посiбники Математика 3 клас Частина 2 до підручника Козак Корчевська
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660737938
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Математика. Бліцдіагностика. 3 клас Частна 2. (до підручника М. Козак, О. Корчевської).
Посібник містить картки, які допоможуть учителеві спостерігати за навчальним поступом учнів, вербально оцінювати їхні досягнення з поточного засвоєння навчального матеріалу (до підручника М. Козак, О. Корчевської «Математика 3 клас»).
- Для учнів 3 класу, вчителів.
НУШ Бліцдіагностика Пiдручники i посiбники Математика 3 клас Частина 2 до підручника Козак Корчевська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737938 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Математика. Бліцдіагностика. 3 клас Частна 2. (до підручника М. Козак, О. Корчевської). Посібник містить к |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | В6 (125*180 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


