
НУШ Тренажер Пiдручники i посiбники Математика 3 клас Заїка Тарнавська
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660737952
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Математика. Тренажер. 3 клас.
Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм (за редакцією О. Савченко та за редакцією Р. Шияна) на основі підручника «Математика : підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти. У 2 ч. / А. Заїка, С. Тарнавська. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 144 с.».
Посібник містить завдання для формування математичної компетентності, набуття практичних умінь та навичок, що сприяють організації самостійної пізнавальної діяльності учнів і досягненню ними очікуваних результатів навчання.
- Для учнів 3 класу та вчителів, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ Тренажер Пiдручники i посiбники Математика 3 клас Заїка Тарнавська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737952 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Заїка А., Тарнавська С |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Математика. Тренажер. 3 клас. Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм (за редакцією О. Са |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


