
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 3 клас до підручника Гільберг Тарнавська
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660737334
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Діагностичні роботи. Я досліджую світ. 3 клас. (до підручника Т. Гільберг, С. Тарнавської)
Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмета «Я досліджую світ» у 3 класі. Воно здійснюється письмово у формі комбінованої діагностичної роботи наприкінці вивчення кожного розділу програми. Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми (за редакцією О. Савченко) та підручника Я досліджую світ: підручник для 3-го класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) / Т. Гільберг, С. Тарнавська, Л. Грубіян, Н. Павич. — Київ : Генеза, 2020. Завдання подано у двох варіантах.
- Для учнів 3 класу, учителів початкової школи і батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 3 клас до підручника Гільберг Тарнавська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737334 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова І., Найда Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Діагностичні роботи. Я досліджую світ. 3 клас. (до підручника Т. Гільберг, С. Тарнавської) Посібник містит |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 55 ₴


