
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 3 клас до підручника Жаркова Мечник
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660736955
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Діагностичні роботи. Я досліджую світ. 3 клас. (до підручника І. Жаркової, Л. Мечник)
Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмету «Я досліджую світ» у 3 класі. Воно здійснюється письмово у формі комбінованої діагностичної роботи наприкінці вивчення кожного розділу програми. Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми (за редакцією О. Савченко) та підручника (автори І. Жаркова, Л. Мечник та ін). Завдання подано у двох варіантах.
- Для учнів 3 класу, вчителів початкової школи і батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 3 клас до підручника Жаркова Мечник видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660736955 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова І., Мечник Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Діагностичні роботи. Я досліджую світ. 3 клас. (до підручника І. Жаркової, Л. Мечник) Посібник містить зав |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


