
НУШ Мої перші досягнення Пiдручники i посiбники Англійська мова Індивідуальні роботи 3 клас до підручника
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660738553
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Мої перші досягнення. Англійська мова. Індивідуальні роботи. 3 клас (до підручника О. Карпюк)
Матеріал укладено відповідно до Типових освітніх програм та підручника Англійська мова: підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) / О. Карпюк. — Тернопіль : «Видавництво Астон», 2020.
Посібник містить індивідуальні роботи, які допоможуть відстежити хід опанування учнями програмового матеріалу, вчасно виявити прогалини в його засвоєнні, відкоригувати навчальний процес.
- Для учнів 3 класу, вчителів англійської мови та батьків.
НУШ Мої перші досягнення Пiдручники i посiбники Англійська мова Індивідуальні роботи 3 клас до підручника Карпюк видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Английский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 96 |
| Год издания | 2021 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660738553 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Мої перші досягнення |
| Автор | Доценко І., Євчук О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ. Мої перші досягнення. Англійська мова. Індивідуальні роботи. 3 клас (до підручника О. Карпюк) Матеріал укл |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


