
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Українська мова 3 клас до підручника Пономарьової Гайової
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739413
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні роботи Українська мова 3 клас до підручника К. Пономарьової, Л. Гайової.
Зміст завдань посібна відповідає Типовій освітній програмі за редакцією О. Савченко та підручнику Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х ч. / К. Пономарьова, Л. Гайова. — Київ : УОВЦ «Оріон», 2020.Посібник містить завдання з усіх тем навчальної програми для здійснення формувального та тематичного оцінювання досягнень учнів.
- Для учнів 3 класу, учителів початкових класів.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Українська мова 3 клас до підручника Пономарьової Гайової видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739413 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 3 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Кравцова Н |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні роботи Українська мова 3 клас до підручника К. Пономарьової, Л. Гайової.Зміст завдань посібна відповіда |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


