
НУШ Прописи Підручники і посібники Робочий зошит для формування навичок письма в широку лінію 3 клас Сапун Г
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660740624
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Прописи: робочий зошит для формування навичок письма в широку лінію. 3 клас (Сапун Г.)
Посібник містить систему вправ для формування навичок письма в зошитах у широку лінію.
- Для учнів 3 класу, учителів початкових класів.
НУШ Прописи Підручники і посібники Робочий зошит для формування навичок письма в широку лінію 3 клас Сапун Г. видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660740624 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сапун Г |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Прописи: робочий зошит для формування навичок письма в широку лінію. 3 клас (Сапун Г.)Посібник містить систему впра |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


