
НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 3 клас
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-667-1
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 3 клас Ємельяненко О.
Збірник задач та компетентнісних завдань» розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та тем місяців за програмою Р. Б. Шияна. У посібнику подано основні види задач, які вивчають у 3 класі, задачі для підготовки до математичних олімпіад і конкурсів.
Задачі мають пізнавальний та виховний характер.
Прикладне спрямування задач збірника забезпечує можливість математично досліджувати реальні явища, складати математичні моделі задач природничого, краєзнавчого змісту, аналізувати і співвідносити отримані результати з реальними фактами. Задачі посібника стануть ефективним додатковим матеріалом до уроків математики, для занять у позаурочний час, а також для індивідуальної роботи.
- Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи.
НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 3 клас видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-667-1 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ємельяненко О.В |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 3 клас Ємельяненко О.Збірник задач та компетентнісних завда |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Збірник задач і завдань |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 140х200 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 70 ₴


