
НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 3 клас Тучіна
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-690-9
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 3 клас" - розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, «Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти» (Наказ № 813 від 13.07.2021 р.).
У ньому міститься 9 діагностувальних робіт. Кожна робота передбачає перевірку рівня розвитку комунікативної компетентності школярів у різних видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, читанні, письмі і діалогічному та монологічному говорінні.
Посібник призначено для учнів 3 класу і вчителів початкової школи.
НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 3 клас Тучіна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-690-9 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тучіна Н.В |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 3 клас" - розроблено відповідно до всіх типових програм Нової |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165×208 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 50 ₴


