
НУШ Діагностувальні роботи Весна Математика 3 клас до програм Савченко Шияна
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-675-6
- +380 (66) 292-54-64
Діагностувальні роботи з математики. 3 клас НУШ (програми Шияна + Савченко) НАКАЗ № 813.
Посібник розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та «Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти» (Наказ № 813 від 13.07.2021 р.).
У ньому містяться 9 діагностувальних робіт у двох варіантах для проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень з математики учнів 3-го класу з метою відстеження особистісного розвитку учнів. Завдання різні за змістом, ступенем складності та формою виконання і спрямовані на перевірку компетентностей третьокласників (характеристик результатів навчання) упродовж навчального року.
- Посібник призначено для учнів 3-го класу і вчителів початкової школи.
НУШ Діагностувальні роботи Весна Математика 3 клас до програм Савченко Шияна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-675-6 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гончарова Г.А |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Діагностувальні роботи з математики. 3 клас НУШ (програми Шияна + Савченко) НАКАЗ № 813.Посібник розроблено відповідно |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х208 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 50 ₴


