
НУШ Зошит спостережень учителя Ранок 3 клас
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667504434
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Зошит спостережень учителя 3 класу.
Одним з інструментів, який дозволяє здійснювати педагогічне спостереження, є «Зошит спостережень учителя». Його ведення дозволяє реалізувати алгоритм дій учителя з організації формувального оцінювання відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-х класів. Зошит складається з діагностувальної картки особистісних надбань і діагностувальних карток об'єктивних результатів навчання, а також таблиць підсумкового оцінювання.
НУШ Зошит спостережень учителя Ранок 3 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667504434 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 88 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Мирошникова О.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Зошит спостережень учителя 3 класу.Одним з інструментів, який дозволяє здійснювати педагогічне спостереження, є «Зош |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х290 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


