
НУШ Моніторинг навчальних досягнень Ранок Математика 3 клас Онопрієнко
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170966063
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Математика 3 клас. Моніторинг навчальних досягнень
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О Я Савченко Посібник містить роботи для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів 3 класу з математики Видання може бути використано для роботи за будь-яким чинним підручником з математики.
- Призначено для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
НУШ Моніторинг навчальних досягнень Ранок Математика 3 клас Онопрієнко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966063 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Онопрієнко О.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Математика 3 клас. Моніторинг навчальних досягненьЗміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, роз |
| Серия | НМК «Математика» 3 класс |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 166х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


