
НУШ Розробки уроків Пiдручники i посiбники Математика 3 клас до підручника Козак
195 ₴
- В наличии
- Код: 9789660737167
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Розробки уроків. Математика. 3 клас. (до підручника М. Козак)
У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з математики для 3 класу (до підручника М. Козак, О. Корчевської) за програмою Нової української школи. Різноманітні види робот, запропоновані в посібнику, спрямовані на розвиток математичних здібностей, формування допитливості та кмітливості учнів.
- Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів.
НУШ Розробки уроків Пiдручники i посiбники Математика 3 клас до підручника Козак видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737167 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Методические материалы |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 288 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Розробки уроків. Математика. 3 клас. (до підручника М. Козак) У посібнику подано розгорнуті розробки урокі |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴


