
Малюй словом Зошит з розвитку мовлення 2 клас Катерина Пономарьова 2025 рік
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669913876
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Малюй словом Оріон Зошит з розвитку мовлення 2 клас Катерина Пономарьова 2025 рік
Зошит з розвитку мовлення для 2 класу - Малюй словом (2025 року видання), складений за оновленою програмою НУШ до підручника К.Пономарьової.
Цей зошит навчить бачити у словах фарби та вміло їх використовувати для висловлення картин довкілля. Посібник структурований за темами. Він містить якісні сучасні ілюстрації, різноманітні форми завдань та способи їх подач
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 56 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 55 г |
| ISBN | 9789669913876 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник для учня |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | робочий зошит |
| Автор | Пономарьова К.І |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Посiбник "НУШ. Зошит з розвитку мовлення 2 клас (Пономарьова): Малюю словом" призначений для роботи на уроках розвитку з |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


