
НУШ. Українська мова 2 клас. Картки-тренажери: Пишу без помилок (Пономарьова)
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669913784
- +380 (66) 292-54-64
Посiбник "НУШ. Українська мова 2 клас. Картки-тренажери: Пишу без помилок (Пономарьова)" призначений для роботи на уроках розвитку зв'язного мовлення.
Картки призначені для засвоєння учнями 2 класу правильного написання найуживаніших слів.
Методика їх опрацювання здійснюється в таких послідовностях:
1) спочатку учні читають слова певної тематичної групи, звертаючи увагу на виділені орфограми;
2) потім записують ці слова на місці пропусків у поданих реченнях чи тексті;
3) далі вставляють пропущені орфограми в словах даної тематичної групи;
4) насамкінець, підписують цими словами подані малюнки чи світлини.
Багаторазове записування запропонованих слів сприятиме запам'ятованню правильного їх написання.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
НУШ. Українська мова 2 клас. Картки-тренажери: Пишу без помилок (Пономарьова) видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7712-59-5 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2025 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник для учня |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | робочий зошит |
| Автор | Пономарьова К.І |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Посiбник "НУШ. Українська мова 2 клас. Картки-тренажери: Пишу без помилок (Пономарьова)" призначений для роботи на урока |
| Язык | українська |
- Цена: 55 ₴


