
Мандруємо зі словом. Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660734432
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "Мандруємо зі словом. Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас" призначений для використання на уроках розвитку зв’язного мовлення в 2 класі. Його зміст повністю відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України з предмета «Українська мова» для початкової школи, укладеної під керівництвом О. Я. Савченко.
Для учнів 2 класу, вчителів, батьків.
Мандруємо зі словом. Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660734432 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 72 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Зошит "Мандруємо зі словом. Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас" призначений для використання на уроках розвитку |
| Серия | Мандрівка зі словом |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


