
НУШ. Книжка для читання до підручника Тимченко: Українська мова та читання 2 клас
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170954169
- +380 (66) 292-54-64
Посібник «Книжка для читання» містить додаткові навчальні тексти до підручника «Українська мова та читання» Лариси Тимченко, ірини Цепової для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Зміст посібника орієнтований на учнів, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямовані на закріплення необхідних учням читацьких умінь роботи з художнім твором відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.
Розміщені на сайті ranok презентації можна завантажити за Qr-кодом. Презентації містять додатковий матеріал: відомості про авторів творів, літературознавчі терміни, тлумачний словничок до текстів посібника, а також вироби паперових ляльок для розігрування діалогів.
НУШ. Книжка для читання до підручника Тимченко: Українська мова та читання 2 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170954169 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга для читання |
| Возраст | 2 клас |
| Автор | Коченгіна М.В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | Посібник «Книжка для читання» містить додаткові навчальні тексти до підручника «Українська мова та читання» Лариси Тимче |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


