
НУШ. Експрес-перевірка. Математика 2 клас. Відривні картки до підручника Гісь
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170955036
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Експрес-перевірка. Математика 2 клас. Відривні картки до підручника Гісь" складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Шияна, та підручника «Математика. 2 клас» (Ольги Гісь, Ірини Філяк).
Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу. завдання дібрані таким чином, аби на їх виконання учні витрачали не більше 7–10 хвилин. Другокласники мають можливість здійснити самооцінку, домалювавши казковому персонажу — колобку, відповідний вираз «обличчя».
Призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ. Експрес-перевірка. Математика 2 клас. Відривні картки до підручника Гісь видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170955036 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Назаренко А.А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Експрес-перевірка. Математика 2 клас. Відривні картки до підручника Гісь" складено відповідно до Типової |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*105мм |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


