
НУШ. Дидакта. Я досліджую світ. Інформатика 2 клас: робочий зошит до підручника Морзе
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170956064
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Дидакта. Я досліджую світ. Інформатика 2 клас: робочий зошит до підручника Морзе" відповідає новому Державному стандарту початкової освіти і основним вимогам Нової Української школи. Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Я досліджую світ» («Інформатика. Дизайн та технології») для 2 класу (Наталії Морзе, Ольги Барної). Посібник сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також кращому засвоєнню програмного матеріалу. Зошит пропонує три рівні опрацювання навчальних тем, що відображено відповідними умовними позначками. Крім того, посібник має інтернет-підтримку: інтерактивні завдання та навчальні презентації.
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, вчителів і батьків.
НУШ. Дидакта. Я досліджую світ. Інформатика 2 клас: робочий зошит до підручника Морзе видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170956064 |
| Вес | 60 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Пуляєва А.О |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Дидакта. Я досліджую світ. Інформатика 2 клас: робочий зошит до підручника Морзе" відповідає новому Держа |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


