
НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Відривні картки до підручника Пономарьової
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170957061
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Відривні картки до підручника Пономарьової" складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Катерини Пономарьової, олександри Савченко).
Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу. Завдання дібрані таким чином, аби на їх виконання учні витрачали не більше 7–10 хвилин. Другокласники мають можливість здійснити самооцінку, домалювавши казковому персонажу — Соняшнику, відповідний вираз «обличчя». Призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Відривні картки до підручника Пономарьової видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170957061 |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 112 |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 10.5 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Голосна С.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Відривні картки до підручника Пономарьової" складено відповід |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 105х165 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


