
НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Бібік (частина 2)
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660734944
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит "НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Бібік (частина 2)" із друкованою основою укладений відповідно до Типової освітньої програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти (2018 р.) та підручника «Я досліджую світ» Бібік Н. М., Бондарчук Г. П. Він містить завдання, які включають програмовий матеріал до таких освітніх галузей: природничої, соціальної та здоров’язбережувальної, громадянської та історичної. Зошит укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, а його завдання покликані формувати навчальні компетентності школярів.
Для учнів 2 класу, учителів початкової школи та батьків.
НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Бібік (частина 2) видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660734944 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Решетуха Т., Лабащук О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Робочий зошит "НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Бібік (частина 2)" із друкованою основою укладе |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


