
НУШ. Робочий зошит до підручника Лишенко: Математика 2 клас
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-11-1051-8
- +380 (66) 292-54-64
Посiбник "НУШ. Робочий зошит до підручника Лишенко: Математика 2 клас" є невід'ємною складовою навчально-методичного комплекту з математики для 2 класу автора Григорія Лишенка. Завдання, вміщені в посібнику, допоможуть учням закріпити отримані знання, уточнити та розширити зміст понять з усіх тем програмового матеріалу, спонукатимуть активно працювати, мислити, отримувати результат і радіти своїм досягненням.
АНОТАЦІЯ
Розв’язуємо повсякденні життєві ситуації;
Розшифровуємо записи;
Розвиваємо логічне мислення.
Матеріал подано з урахуванням психологічних особливостей другокласників.
Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
НУШ. Робочий зошит до підручника Лишенко: Математика 2 клас видавництва Генеза можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Издательство Генеза |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-11-1051-8 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лишенко Г.П |
| Видавництво | Генеза |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посiбник "НУШ. Робочий зошит до підручника Лишенко: Математика 2 клас" є невід'ємною складовою навчально-методичного ком |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


