
НУШ. РОБОЧИЙ ЗОШИТ ОРІОН Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ 2 КЛАС ЧАСТИНА 2 ІРИНА ГРУЩИНСЬКА, ЗОЯ ХИТРА
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669913869
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робочий зошит "Я досліджую світ. 2 клас. Частина 2" (автори Ірина Грущинська, Зоя Хитра, видавництво Оріон) створений за програмою НУШ та рекомендований МОН України. Це сучасний посібник для учнів початкової школи, який допоможе закріпити матеріал підручника, розвинути спостережливість, мислення, творчі здібності та пізнавальний інтерес.
У зошиті подано різноманітні вправи, завдання та ілюстрації, що роблять навчання цікавим і доступним для другокласників. Його зручно використовувати на уроках і вдома для самостійної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 64 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789669913869 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2025 |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рабочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Грущинська І.В., Хитра З.М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Грущинської (2 частина)" складено відповідно до Типо |
| Язык | українська |
| Рік видання | 2025 |
| Ступень освіти | Початкова школа |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


