
НУШ. Портфоліо другокласника
207 ₴
- В наличии
- Код: 4823076146412
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Портфоліо другокласника" призначений для учнів 2 класу.
В рамках всебічного розвитку дітей, в учбових і дошкільних установах регулярно впроваджуються нововведення. Одним з останніх стало портфоліо учня початкової школи. Тут показуються усі успіхи, досягнення дитини, позитивні емоції, виражені в творчих роботах, думці дитини, та і в цілому його відношення до навколишнього світу. Створення такої презентації допоможе вчителеві більше дізнатися про вашу дитину, адже сторінки портфоліо містять інформацію про характер, захоплення, різних досягненнях в спорті та інше. Портфоліо учня початкової школи може стати своєрідним заохоченням. А заповнення кожної подальшої сторінки, а також внесення цікавого матеріалу мотивуватиме дитину на нові звершення. Батьки і педагоги початкової школи зможуть спостерігати за розумовим, фізичним і психоемоційним розвитком дитини.
Змiст:
- У наборі швидкозшивач з 20 аркушами за темами:
- Я - другокласник
- Моя сім'я
- Мої фотографії
- Я живу
- Моя школа
- Мої успіхи в навчанні
- Досягнення з математики
- Досягнення з читання
- Досягнення з української мови
- Досягнення з англійської мови
- Моя творчість
- Мої захоплення
- Мої подорожі
- Режим дня
- Мої мрії
- Мій клас
- Я - читач
- Мої друзі
- Мої улюблені свята
- Мої досягнення і плани
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076146412 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 20 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 2 клас |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 230*320 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Портфоліо другокласника" призначений для учнів 2 класу.В рамках всебічного розвитку дітей, в учбових і до |
| Язык | українська |
- Цена: 207 ₴





