
НУШ. Книжка для позакласного читання. Сонячні вітрила 2 клас
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660734128
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Книжка для позакласного читання. Сонячні вітрила 2 клас
Матеріали книжки для читання відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савченко та Типовій освітній програмі з читання за редакцією Р. Б. Шияна. У ній дібрано твори для додаткового читання, вміщено запитання та завдання до текстів.
Для учнів другого класу, вчителів, батьків, студентів педагогічних спеціальностей.
НУШ. Книжка для позакласного читання. Сонячні вітрила 2 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660734128 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Книжка для позакласного читання. Сонячні вітрила 2 класМатеріали книжки для читання відповідають вимогам Державного |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


